KONST / Litografier / Färglitografi 8838705
nr 883 8705
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografi, Gunnar Brusewitz (1924-2004), 102/300, signerad, motivet: 30x40
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 24 mars 2014
kl 19:49:44
450 kr
400 kr
600 kr
600 kr
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz